NADVÁHA - CHUDNUTIE Zobraziť väčšie

NADVÁHA - CHUDNUTIE (2 bunkové soli)

Nové

Balíček obsahuje 2 bunkové soli

NAT PHOS + CHROMIUM - potláča chuť na sladké a rozpúšťa zásoby podkožného tuku

Viac detailov

skladom

26,00 €

Detaily

NAT PHOS reguluje metabolizmus tukov a odburávanie cukrov. Nedostatkom NAT PHOS a teda následným prekyslením krvi dochádza k zahusťovaniu žlče a jej sťaženému vylučovaniu. Pomáha upraviť pH prekysleného organizmu. Pomáha pri chudnutí, pri pálení záhy, nadprodukcii žalúdočnej kyseliny. NAT PHOS je významným liekom na zdúrené uzliny.

Pôsobením Nat Phos sa kyselina mliečna rozkladá na kyselinu uhličitú a ďalej až na CO2 a vodu. Nat Phos viaže kyselinu uhličitú a transportuje tento komplex do pľúc.

Preto Nat Phos je liekom pre prípady spojené s nadbytkom kyseliny mliečnej, napr. môže ísť o prípady detí, ktoré sú prekŕmené mliekom a cukrom. Príznakmi sú kyslé grganie, zvracanie kyslej tekutiny alebo nestrávenej hmoty, zelená hnačka, bolesti čriev, konjuktivitída s krémovým exsudátom zlatozelenej farby, zlatozelený jazyk.

CHROMIUM Chróm je súčasťou GFT – tolerančného faktora glukózy, ktorý podporuje väzbu inzulínu na jeho receptor v bunke. Chróm pracuje rovnako ako inzulín. Normalizuje hladinu krvného cukru, normalizuje hladinu cholesterolu. Pomáha pri diabete II. typu, kedy sa vylučuje dostatok inzulínu v pankrease, avšak bunky sú na neho rezistentné. Nedostatočný metabolizmus glukózy spôsobuje potom zvýšenú tvorbou triglyceridov a ukladanie tukov v organizme. Chróm sa podieľa na znižovaní podielu tukov a zvyšovaní podielov svalov (bielkovín) v organizme, zvyšuje príjem aminokyselín bunkami, tieto účinky sa však pripisujú pôsobeniu inzulínu, chróm podporuje účinok inzulínu.

Chróm je dôležitý pre normálny metabolizmus cukrov, tukov a bielkovín.

Počas stresu (psychický, fyzický – vrcholoví športovci, emocionálny, metabolický – sacharidová strava) sa zvyšuje potreba chrómu v organizme počas celej doby stresu. Normálna hladina chrómu zvyšuje odolnosť voči stresu.

Chróm sa komerčne odporúča ako prostriedok na redukciu hmotnosti a tukového tkaniva, avšak v prvom rade treba upraviť stravu a pohyb.

Terapeuticky možno chróm využívať pri zhoršenej tolerancii glukózy, rezistencii na inzulín a v prevencii tvorby aterosklerotických zmien na cievach pri diabete. Je to doplnková soľ k Nat Phos.

Reviews

Write a review

NADVÁHA - CHUDNUTIE (2 bunkové soli)

NADVÁHA - CHUDNUTIE (2 bunkové soli)

Balíček obsahuje 2 bunkové soli

NAT PHOS + CHROMIUM - potláča chuť na sladké a rozpúšťa zásoby podkožného tuku

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: