ALERGIA (nos, oči, pľúca) Zobraziť väčšie

ALERGIA (nos, oči, pľúca) (3 bunkové soli)

Nové

Balíček obsahuje 3 bunkové soli

NAT MUR + KALI MUR + NAT SULPH

Viac detailov

skladom

39,60 €

Detaily

NAT MUR je veľmi dôležitý na ochranu slizníc, vďaka nemu sa na slizniciach vytvára mucín. Nedostatok NAT MUR a municínu spôsobí, že sliznica je suchá, opuchnutá, prípadne má vodnatú sekréciu. NAT MUR je najdôležitejšia minerálna látka pre málo prekrvené tkanivá, najmä oko, chrupavku a platničky. Pomáha pri praskaní a vŕzganí v kĺboch, vode v kolene, vysychaní platničiek. Vytvára a reguluje kĺbové mazivo. Zneškodňuje biologické jedy v tele a preto je dobrý pri poštípaní jedovatým hmyzom a je základným biochemickým liekom pri alergických reakciach. NAT MUR podporuje funkciu obličiek. Obličkami prejde denne 1000 l krvi, z toho sa vytvorí 100 l prvotného moču a nakoniec 1-1,5 litra finálneho moču. Táto funkcia obličiek je závislá na NAT MUR.

KALI MUR je úzko spojený s tvorbou vlákien v tele (fibrín, kolagén, elastín). Je dôležitý pre stavbu svalov a nervov, kože slizníc, vytvára extracelulárny matrix. Nedostatok KALI MUR zvyšuje hustotu krvi a riziko vzniku embólie. Reguluje zrážanlivosť krvi. Nedostatok KALI MUR spôsobí opuch alebo biely výtok, či už v dýchacich cestách alebo v pohlavných orgánoch, mäkký opuch uzlín (napr. mandle, prsníky), opuchy spojivového tkaniva, kĺbov a kože vo všeobecnosti v dôsledku zápalu alebo traumy. KALI MUR pomáha vylúčiť chemické jedy z organizmu.

NAT SULPH je vhodný pri chronickom kašli a respiračných infektoch. Je potrebný na spracovanie alkoholu, je dobrý aj na poškodenú pečeň alkoholom. Je základný liek pre diabetes. Pri nedostatku tejto soli v tele sa začne hromadiť voda a dochádza k opuchom (končatiny, vačky pod očami, šija), rýchlemu priberaniu na váhe a mnohým zdravotným problémom, ktoré majú spoločné jedno : zhoršujú sa vo vlhkom prostredí, za daždivého počasia. NAT SULPH sa považuje za podporný biochemický prostriedok pri leukémii, ktorá je sprevádzaná opuchom sleziny.

Reviews

Write a review

ALERGIA (nos, oči, pľúca) (3 bunkové soli)

ALERGIA (nos, oči, pľúca) (3 bunkové soli)

Balíček obsahuje 3 bunkové soli

NAT MUR + KALI MUR + NAT SULPH

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: