Prvá pomoc pri chrípke Zobraziť väčšie

Prvá pomoc pri chrípke (3 bunkové soli)

Nové

Balíček obsahuje 3 bunkové soli

NAT SULPH + FERR PHOS + BIOKOMPLEX SF

Viac detailov

na sklade

39,60 €

Detaily

NAT SULPH je vhodný pri chronickom kašli a respiračných infektoch. Je potrebný na spracovanie alkoholu, je dobrý aj na poškodenú pečeň alkoholom. Je základný liek pre diabetes. Pri nedostatku tejto soli v tele sa začne hromadiť voda a dochádza k opuchom (končatiny, vačky pod očami, šija), rýchlemu priberaniu na váhe a mnohým zdravotným problémom, ktoré majú spoločné jedno : zhoršujú sa vo vlhkom prostredí, za daždivého počasia. NAT SULPH sa považuje za podporný biochemický prostriedok pri leukémii, ktorá je sprevádzaná opuchom sleziny.

FERR PHOS Biochemická pomoc pri teplote, zápale a krvácaní. Zápal a zvýšená teplota je biochemicky nedostatok kyslíka a teda tento stav vyžaduje nosič kyslíka - železo. Zvýšením kyslíka sa zápal a teplota odstránia. FERR PHOS je dôležitý pre prenos kyslíka krvným riečiskom, podporuje funkciu cirkulačného a imunitného systému. Je liekom pre prvé štádium zápalu a choroby. Pôsobí v počiatočnom štádiu infekcie a bežných nachladnutiach so zvýšenou teplotou (38,5 - 39 °C). FERR PHOS je výborný pri zápale stredného ucha. Pomáha pri slabej imunite, prechladnutí a chrípke, pri bakteriálnych, mykotických a parazitárnych ochoreniach, detských chorobach ako kiahne. Vhodné pri zápaloch močových ciest s nutkaním na močenie, pri prerezávaní zúbkov, vytrhnutí zuba, bolestiach žalúdka po malom množstve jedla.

BIOKOMPLEX SF pri každodennom užívaní predstavuje účinnú podporu zdravia ako účinné tonikum. Vyvážená suplementácia všetkých minerálov vo veľmi dobre vstrebateľnej forme. Je to praktické riešenie prevencie pre všetkých ľudí, najmä pre starších a polymorbidných ľudí alebo na preventívne doplnenie minerálov u ľudí s vyšším mentálnym alebo fyzickým výkonom, ľudí na redukčnej diéte a u detí.

Neobsahuje SILICEU

Reviews

Write a review

Prvá pomoc pri chrípke (3 bunkové soli)

Prvá pomoc pri chrípke (3 bunkové soli)

Balíček obsahuje 3 bunkové soli

NAT SULPH + FERR PHOS + BIOKOMPLEX SF

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: