ZVÝŠENÝ CHOLESTEROL Zobraziť väčšie

ZVÝŠENÝ CHOLESTEROL (3 bunkové soli)

Nové

Balíček obsahuje 2 bunkové soli

NAT PHOS + NAT SULPH + CUPRUM

Viac detailov

skladom

39,00 €

Detaily

NAT PHOS reguluje metabolizmus tukov a odburávanie cukrov. Nedostatkom NAT PHOS a teda následným prekyslením krvi dochádza k zahusťovaniu žlče a jej sťaženému vylučovaniu. Pomáha upraviť pH prekysleného organizmu. Pomáha pri chudnutí, pri pálení záhy, nadprodukcii žalúdočnej kyseliny. NAT PHOS je významným liekom na zdúrené uzliny.

Pôsobením Nat Phos sa kyselina mliečna rozkladá na kyselinu uhličitú a ďalej až na CO2 a vodu. Nat Phos viaže kyselinu uhličitú a transportuje tento komplex do pľúc.

Preto Nat Phos je liekom pre prípady spojené s nadbytkom kyseliny mliečnej, napr. môže ísť o prípady detí, ktoré sú prekŕmené mliekom a cukrom. Príznakmi sú kyslé grganie, zvracanie kyslej tekutiny alebo nestrávenej hmoty, zelená hnačka, bolesti čriev, konjuktivitída s krémovým exsudátom zlatozelenej farby, zlatozelený jazyk.

NAT SULPH je vhodný pri chronickom kašli a respiračných infektoch. Je potrebný na spracovanie alkoholu, je dobrý aj na poškodenú pečeň alkoholom. Je základný liek pre diabetes. Pri nedostatku tejto soli v tele sa začne hromadiť voda a dochádza k opuchom (končatiny, vačky pod očami, šija), rýchlemu priberaniu na váhe a mnohým zdravotným problémom, ktoré majú spoločné jedno : zhoršujú sa vo vlhkom prostredí, za daždivého počasia. NAT SULPH sa považuje za podporný biochemický prostriedok pri leukémii, ktorá je sprevádzaná opuchom sleziny.

CUPRUM Meď je po železe a zinku ďalším významným kovom, vytvárajúcim množstvo metaloenzýmov. Obsah medi v ľudskom tele sa pohybuje v rozmedzí 80-150 mg. Je viazaná na proteín, voľnej medi je veľmi málo. 

10% medi sa uskladňuje v pečeni, vyšší obsah medi je v mozgu a obličkách. Meď sa vylučuje žlčou. Denná potreba prísunu stravou je 2-3 mg. Jej nedostatok v strave je vzácny. Vsetrebateľnosť medi sa výrazne znižuje pri užívaní vysokých dávok zinku, vitamínu C (dávky nad 1 g denne, vitamín C je tiež antioxidant) a niektorých liekov (napr. H2 blokátory). Takto vyvolaný deficit predstavuje oveľa vážnejší problém. Estrogén naopak zvyšuje jej resorbciu. Najviac medi obsahujú ustrice a pečeň. Intoxikácia meďou je veľmi vzácna.

Reviews

Write a review

ZVÝŠENÝ CHOLESTEROL (3 bunkové soli)

ZVÝŠENÝ CHOLESTEROL (3 bunkové soli)

Balíček obsahuje 2 bunkové soli

NAT PHOS + NAT SULPH + CUPRUM

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: