KRČOVÉ ŽILY Zobraziť väčšie

KRČOVÉ ŽILY (3 bunkové soli)

Nové

Balíček obsahuje 3 bunkové soli

CALC FLUOR + NAT PHOS + SILICEA

Viac detailov

skladom

39,00 €

Detaily

CALC FLUOR je súčasťou zubnej skloviny a povrchových vrstiev kostí. Z terapeutickej skúsenosti usudzujem, že je súčasťou elastických vlákien a že ich funkcia je regulovaná touto soľou. Elastické vlákna sú súčasťou podkožnej vrstvy kože, spojivových tkanív a cievnych stien.

Narušenie rovnováhy molekúl Calc Fluor spôsobuje dlhodobé ochabnutie príslušných vlákien. Keď elastické vlákna v spojivových tkanivách alebo lymfatickom systéme podľahnú takémuto ochabnutiu, nedochádza v týchto miestach k dostatočnému vstrebávaniu tekutín a preto dochádza k následnému tvrdnutiu.

Nerovnováha molekúl Calc Fluor v elastických vláknach krvných ciev spôsobuje patologické roztiahnutie ciev a vzniknú hemeroidy, varixy, teleangiektázie – metličkovité rozšírenia drobných ciev.

NAT PHOS reguluje metabolizmus tukov a odburávanie cukrov. Nedostatkom NAT PHOS a teda následným prekyslením krvi dochádza k zahusťovaniu žlče a jej sťaženému vylučovaniu. Pomáha upraviť pH prekysleného organizmu. Pomáha pri chudnutí, pri pálení záhy, nadprodukcii žalúdočnej kyseliny. NAT PHOS je významným liekom na zdúrené uzliny.

Pôsobením Nat Phos sa kyselina mliečna rozkladá na kyselinu uhličitú a ďalej až na CO2 a vodu. Nat Phos viaže kyselinu uhličitú a transportuje tento komplex do pľúc.

Preto Nat Phos je liekom pre prípady spojené s nadbytkom kyseliny mliečnej, napr. môže ísť o prípady detí, ktoré sú prekŕmené mliekom a cukrom. Príznakmi sú kyslé grganie, zvracanie kyslej tekutiny alebo nestrávenej hmoty, zelená hnačka, bolesti čriev, konjuktivitída s krémovým exsudátom zlatozelenej farby, zlatozelený jazyk.

SILICEA pomáha udržiavať zdravú a pevnú kožu, vlasy a nechty. Vyhladzuje vrásky - biochemický lifting tváre. Výborný liek pri atopických ekzémoch, pokiaľ ide o pokožku typickú pre nedostatok SILICEI - jemná tenká, hladká a precitlivelá. Pomáha pri opotrebovaní všetkých veľkých kĺbov, reume a pri hernii platničiek alebo brušnej steny. SILICEA spolu s CALC FLUOR sú prevenciou strií v tehotenstve a období intenzívneho rastu.

UPOZORNENIE : Nesmie sa používať pri implantátoch

 

 

Reviews

Write a review

KRČOVÉ ŽILY (3 bunkové soli)

KRČOVÉ ŽILY (3 bunkové soli)

Balíček obsahuje 3 bunkové soli

CALC FLUOR + NAT PHOS + SILICEA

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: