HYPERAKTIVITA U DETÍ Zobraziť väčšie

HYPERAKTIVITA U DETÍ (2 bunkové soli)

Nové

Balíček obsahuje 2 bunkové soli

CALC PHOS + KALI PHOS

Viac detailov

skladom

26,00 €

Detaily

CALC PHOS je zložkou zubov, kostí, spojivových tkanív, krvných buniek, atď. Je špecifickým liekom rachitídy, chlorózy, leukémie a hydrocefalu.

Podporuje tvorbu kalusu po zlomenine a rast zubov. Je liekom bolestí v dôsledku anémie, ktorá je sprevádzaná podráždením kože, pocitom chladu a znecitlivením. V prípade, že Mag Phos nezaberie, kŕče sa môžu liečiť Calc Phos.

Calc Phos je liekom na rekonvalescenciu po akútnych chorobách.

KALI PHOS je základná soľ pre životnú energiu. KALI PHOS asistuje v podpore funkčnosti celého nervového systému a činnosti srdca. Nachádza sa vo všetkých živých bunkách, no v mozgu a nervoch je jeho podiel a význam najväčší. Pomáha udržiavať dobrú pamäť a koncentráciu, energiu, entuziazmus a pocit pohody. KALI PHOS je veľmi vďačný liek, nakoľko veľmi rýchlo pomôže prepracovanému biznismenovi alebo vystresovanej matke chorého dieťaťa, pri emočnej traume, plačlivosti, pri žiali a zármutku, melanchólii, pomáha prelomiť depresiu, apatiu. Pôsobí podporne ako tonikum vitality, je vhodný na slabosť a únavu, ktorej príčinou je prepracovanosť, starosti či nervové rozrušenie.

Reviews

Write a review

HYPERAKTIVITA U DETÍ (2 bunkové soli)

HYPERAKTIVITA U DETÍ (2 bunkové soli)

Balíček obsahuje 2 bunkové soli

CALC PHOS + KALI PHOS

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: