AVIVA cvičenie


Aviva metóda

Od začiatku úspechov pani Mojžišovej vieme, že vhodne volenými mobilizáciami a cvikmi sa dá ovplyvniť menštruačný cyklus a ťažkosti s ním spojené, ako aj plodnosť. Vo svete však nebola ona ako jediná, ktorá prišla na tieto súvislosti.

Aviva Gabriella Steiner (rodným menom: Gabriella Fazekas) sa narodila v roku 1930 v Budapešti. Celý život sa zaoberala športovými aktivitami ako balet, tanec, plávanie, joga a učila v Jeruzaleme telesnú výchovu. Vo voľnom čase si vylepšovala vedomosti z anatómie a rehabilitácií. Snažila sa nájsť cviky, ktoré by umožnili kontrolu nad vlastným cyklom ženy. Po dlhších bezúspešných pokusoch sa jej podarilo dosiahnuť úspechu. U skupiny žien vo veku 45-70 rokov sa jej podarilo po menopauze opäť vyvolať menštruáciu a to pomocou jej cvikov.

Jedná sa o dynamické cviky, ktoré posilňujú vonkajšie i vnútorné svaly dolných partií brušnej dutiny a tak zvýšia prekrvenie pohlavných orgánov. Pri pravidelnom vykonávaní cvikov pohlavné orgány sú viac prekrvené a zvýši sa produkcia hormónov. Cviky pomáhajú aj hojacim procesom v panvovej oblasti.

 

 

Podrobnejšie informácie  získate na tel.č. 0948 624 470