Syndróm vyhorenia Zobraziť väčšie

Syndróm vyhorenia (3 bunkové soli)

Nové

Balíček obsahuje 3 bunkové soli

KALI PHOS + MAG PHOS + LITHIUM

Viac detailov

na sklade

36,00 €

Detaily

KALI PHOS je základná soľ pre životnú energiu. KALI PHOS asistuje v podpore funkčnosti celého nervového systému a činnosti srdca. Nachádza sa vo všetkých živých bunkách, no v mozgu a nervoch je jeho podiel a význam najväčší. Pomáha udržiavať dobrú pamäť a koncentráciu, energiu, entuziazmus a pocit pohody. KALI PHOS je veľmi vďačný liek, nakoľko veľmi rýchlo pomôže prepracovanému biznismenovi alebo vystresovanej matke chorého dieťaťa, pri emočnej traume, plačlivosti, pri žiali a zármutku, melanchólii, pomáha prelomiť depresiu, apatiu. Pôsobí podporne ako tonikum vitality, je vhodný na slabosť a únavu, ktorej príčinou je prepracovanosť, starosti či nervové rozrušenie.

MAG PHOS Zabezpečuje relax svalov a nervov. Pri nedostatku magnézia vznikajú kŕčove stavy hladkých aj priečne pruhovaných svalov. Uľavuje pri náhlych, prudkých, bodavých, spastických, migrujúcich, obťažujúcich a prerušovaných bolestiach. Pri akútnej bolesti rozpustíme 5 tabliet v horúcej vode a naraz vypijeme.  MAG PHOS je účinné pri migréne. Pomáha pri nadúvaní, nadmernej plynatosti a črevných kolikách, obličkovej a žlčníkovej kolike, pri seknutí v krížoch, pri nervovej tenzii, strachu a skúškovom strese, kŕčovité bolesti pri menštruácii. Nedobrovoľné tiky očného viečka, mykanie hlavou. Soľ vhodná pre športovcov, zlepšuje svalový výkon. Relaxácia, nielen svalová ale aj psychická a nervová. MAG PHOS je najlepší minerál pre pôrod. Posledný mesiac alebo 6 týždňov tehotenstva je podávanie magnézia výborná príprava na pôrod a kvalitné kontrakcie.

LITHIUM Zvýšená hladina kyseliny močovej v krvi, dna, jej ukladanie v kĺboch sú oblasti použitia lítia, ďalej všetky reumatické kĺbové ťažkosti, najmä tie, ktoré sa týkajú malých kĺbov. Predispozícia ku vysokej hladine kyseliny močovej v krvi. Chronická dna, polyartritída a reuma, opuchy a zápaly kĺbov. Vylúčenie piesku z obličiek (Mag Phos, Nat Phos, Silicea, Lítium).

Lítium pomôže pri obličkových ochoreniach so zhoršenou funkciou.

Zdeformované kĺby prstov, artritické. Kyslé pH moča.

Reviews

Write a review

Syndróm vyhorenia (3 bunkové soli)

Syndróm vyhorenia (3 bunkové soli)

Balíček obsahuje 3 bunkové soli

KALI PHOS + MAG PHOS + LITHIUM

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: