NEPLODNOSŤ U ŽIEN Zobraziť väčšie

NEPLODNOSŤ U ŽIEN (4 bunkové soli)

Nové

Balíček obsahuje 4 bunkové soli

IODIUM + BIOKOMPLEX SF + CALC SULPH + NAT PHOS

Viac detailov

na sklade

52,80 €

Detaily

IODIUM Jód pomáha pri poruchách činnosti štítnej žľazy: opuchu, strume, autoimunitnom zápale, hypofunkcii ale aj hyperfunkcii, uzloch a cystách. (najčastejšie dôsledok stresu, nedostatku jódu v potrave, dojčenia). Jód je dôležitý pre zdravie prsníkov a ovárií, pomáha pri chronickej bolesti prsníkov, fibrocystických zmenách na prsníkoch, pri zníženej tvorbe pohlavných hormónov, libida a neplodnosti, pomáha predchádzať rakovine prsníkov, ovárií a prostaty, pri depresii spojenej s vysokými nárokmi okolia a so stresom, pocite knedle v krku, problémoch s nadváhou. Chráni štítnu žľazu pri ožiarení.

BIOKOMPLEX SF pri každodennom užívaní predstavuje účinnú podporu zdravia ako účinné tonikum. Vyvážená suplementácia všetkých minerálov vo veľmi dobre vstrebateľnej forme. Je to praktické riešenie prevencie pre všetkých ľudí, najmä pre starších a polymorbidných ľudí alebo na preventívne doplnenie minerálov u ľudí s vyšším mentálnym alebo fyzickým výkonom, ľudí na redukčnej diéte a u detí

Neobsahuje SILICEU

CALC SULPH lieči hnisavé exsudácie z mukóznych membrán ako aj hnisavé vačky, ložiská, tuberkulózne intestinálne ulcerácie, ulcerácie očnej rohovky. CALC SULPH sa vyskytuje v prírode ako sádra, selenit alebo alabaster. Nachádza sa a plní svoju úlohu najmä v pečeni, slizniciach, koži a spojivovom tkanive. CALC SUPLH podporuje funkciu pečene, odolnosť a integritu bunkových membrán. Odumreté zvyšky krvných buniek sa odstraňujú normálne v pečeni do žlče. Pri nedostatku CALC SULPH sa zvyšky erytrocytov dostávajú ku slizniciam a koži, kde spôsobujú zápal a erupciu a vylučujú sa ako hnis. CALC SULPH je vhodný na akné a hnisavé vyrážky, hnisavý zápal mandlí (po Silicei), chronicky hnisavé slzné kanáliky (po Silicei).

NAT PHOS reguluje metabolizmus tukov a odburávanie cukrov. Nedostatkom NAT PHOS a teda následným prekyslením krvi dochádza k zahusťovaniu žlče a jej sťaženému vylučovaniu. Pomáha upraviť pH prekysleného organizmu. Pomáha pri chudnutí, pri pálení záhy, nadprodukcii žalúdočnej kyseliny. NAT PHOS je významným liekom na zdúrené uzliny.

Pôsobením Nat Phos sa kyselina mliečna rozkladá na kyselinu uhličitú a ďalej až na CO2 a vodu. Nat Phos viaže kyselinu uhličitú a transportuje tento komplex do pľúc.

Preto Nat Phos je liekom pre prípady spojené s nadbytkom kyseliny mliečnej, napr. môže ísť o prípady detí, ktoré sú prekŕmené mliekom a cukrom. Príznakmi sú kyslé grganie, zvracanie kyslej tekutiny alebo nestrávenej hmoty, zelená hnačka, bolesti čriev, konjuktivitída s krémovým exsudátom zlatozelenej farby, zlatozelený jazyk.

Reviews

Write a review

NEPLODNOSŤ U ŽIEN (4 bunkové soli)

NEPLODNOSŤ U ŽIEN (4 bunkové soli)

Balíček obsahuje 4 bunkové soli

IODIUM + BIOKOMPLEX SF + CALC SULPH + NAT PHOS

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: