Rakovina prostaty, močového mechúra Zobraziť väčšie

Rakovina prostaty, močového mechúra (3 bunkové soli)

Nové

Balíček obsahuje 3 bunkové soli

SILICEA + SELENIUM + NAT PHOS

Viac detailov

na sklade

39,60 €

Detaily

SILICEA pomáha udržiavať zdravú a pevnú kožu, vlasy a nechty. Vyhladzuje vrásky - biochemický lifting tváre. Výborný liek pri atopických ekzémoch, pokiaľ ide o pokožku typickú pre nedostatok SILICEI - jemná tenká, hladká a precitlivelá. Pomáha pri opotrebovaní všetkých veľkých kĺbov, reume a pri hernii platničiek alebo brušnej steny. SILICEA spolu s CALC FLUOR sú prevenciou strií v tehotenstve a období intenzívneho rastu.

UPOZORNENIE : Nesmie sa používať pri implantátoch

SELENIUM Selén je dôležitý antioxidant pre detoxikáciu a ochranu pečene pri chronických zápaloch, poruchách látkovej výmeny, intoxikácii ťažkými kovmi, prevencia a podporná liečba rakoviny, podpora imunity pri vírusových ochoreniach, ochoreniach štítnej žľazy (premena T4 na účinný T3), ochrana pri diabete I. a II. typu,

NAT PHOS reguluje metabolizmus tukov a odburávanie cukrov. Nedostatkom NAT PHOS a teda následným prekyslením krvi dochádza k zahusťovaniu žlče a jej sťaženému vylučovaniu. Pomáha upraviť pH prekysleného organizmu. Pomáha pri chudnutí, pri pálení záhy, nadprodukcii žalúdočnej kyseliny. NAT PHOS je významným liekom na zdúrené uzliny.

Pôsobením Nat Phos sa kyselina mliečna rozkladá na kyselinu uhličitú a ďalej až na CO2 a vodu. Nat Phos viaže kyselinu uhličitú a transportuje tento komplex do pľúc.

Preto Nat Phos je liekom pre prípady spojené s nadbytkom kyseliny mliečnej, napr. môže ísť o prípady detí, ktoré sú prekŕmené mliekom a cukrom. Príznakmi sú kyslé grganie, zvracanie kyslej tekutiny alebo nestrávenej hmoty, zelená hnačka, bolesti čriev, konjuktivitída s krémovým exsudátom zlatozelenej farby, zlatozelený jazyk.

 

Reviews

Write a review

Rakovina prostaty, močového mechúra (3 bunkové soli)

Rakovina prostaty, močového mechúra (3 bunkové soli)

Balíček obsahuje 3 bunkové soli

SILICEA + SELENIUM + NAT PHOS

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: