Facelifting pre zrelú pleť Zobraziť väčšie

Facelifting pre zrelú pleť (3 bunkové soli + krém)

Nové

Balíček obsahuje 3 bunkové soli + krém

SILICEA + CALC FLUOR + NAT MUR + pleťový krém BIOMINERAL

Viac detailov

skladom

49,00 €

Detaily

SILICEA pomáha udržiavať zdravú a pevnú kožu, vlasy a nechty. Vyhladzuje vrásky - biochemický lifting tváre. Výborný liek pri atopických ekzémoch, pokiaľ ide o pokožku typickú pre nedostatok SILICEI - jemná tenká, hladká a precitlivelá. Pomáha pri opotrebovaní všetkých veľkých kĺbov, reume a pri hernii platničiek alebo brušnej steny. SILICEA spolu s CALC FLUOR sú prevenciou strií v tehotenstve a období intenzívneho rastu.

UPOZORNENIE : Nesmie sa používať pri implantátoch

CALC FLUOR je súčasťou zubnej skloviny a povrchových vrstiev kostí. Z terapeutickej skúsenosti usudzujem, že je súčasťou elastických vlákien a že ich funkcia je regulovaná touto soľou. Elastické vlákna sú súčasťou podkožnej vrstvy kože, spojivových tkanív a cievnych stien.

Narušenie rovnováhy molekúl Calc Fluor spôsobuje dlhodobé ochabnutie príslušných vlákien. Keď elastické vlákna v spojivových tkanivách alebo lymfatickom systéme podľahnú takémuto ochabnutiu, nedochádza v týchto miestach k dostatočnému vstrebávaniu tekutín a preto dochádza k následnému tvrdnutiu.

Nerovnováha molekúl Calc Fluor v elastických vláknach krvných ciev spôsobuje patologické roztiahnutie ciev a vzniknú hemeroidy, varixy, teleangiektázie – metličkovité rozšírenia drobných ciev.

NAT MUR je veľmi dôležitý na ochranu slizníc, vďaka nemu sa na slizniciach vytvára mucín. Nedostatok NAT MUR a municínu spôsobí, že sliznica je suchá, opuchnutá, prípadne má vodnatú sekréciu. NAT MUR je najdôležitejšia minerálna látka pre málo prekrvené tkanivá, najmä oko, chrupavku a platničky. Pomáha pri praskaní a vŕzganí v kĺboch, vode v kolene, vysychaní platničiek. Vytvára a reguluje kĺbové mazivo. Zneškodňuje biologické jedy v tele a preto je dobrý pri poštípaní jedovatým hmyzom a je základným biochemickým liekom pri alergických reakciach. NAT MUR podporuje funkciu obličiek. Obličkami prejde denne 1000 l krvi, z toho sa vytvorí 100 l prvotného moču a nakoniec 1-1,5 litra finálneho moču. Táto funkcia obličiek je závislá na NAT MUR.

pleťový krém BIOMINERAL Použitie: na pokožku tváre ale aj na telo - detoxikuje, hydratuje, omladzuje. Balenie: 50 ml, dóza - fialové sklo

 

Reviews

Write a review

Facelifting pre zrelú pleť (3 bunkové soli + krém)

Facelifting pre zrelú pleť (3 bunkové soli + krém)

Balíček obsahuje 3 bunkové soli + krém

SILICEA + CALC FLUOR + NAT MUR + pleťový krém BIOMINERAL

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: