Paradentóza + rozpadávanie zubov Zobraziť väčšie

Paradentóza + rozpadávanie zubov (3 bunkové soli)

Nové

Balíček obsahuje 3 bunkové soli
CALC PHOS + CALC FLUOR + FERR PHOS

Viac detailov

skladom

39,00 €

Detaily

CALC PHOS je zložkou zubov, kostí, spojivových tkanív, krvných buniek, atď. Je špecifickým liekom rachitídy, chlorózy, leukémie a hydrocefalu.

Podporuje tvorbu kalusu po zlomenine a rast zubov. Je liekom bolestí v dôsledku anémie, ktorá je sprevádzaná podráždením kože, pocitom chladu a znecitlivením. V prípade, že Mag Phos nezaberie, kŕče sa môžu liečiť Calc Phos.

Calc Phos je liekom na rekonvalescenciu po akútnych chorobách.

CALC FLUOR  je súčasťou zubnej skloviny a povrchových vrstiev kostí. Z terapeutickej skúsenosti usudzujem, že je súčasťou elastických vlákien a že ich funkcia je regulovaná touto soľou. Elastické vlákna sú súčasťou podkožnej vrstvy kože, spojivových tkanív a cievnych stien.

Narušenie rovnováhy molekúl Calc Fluor spôsobuje dlhodobé ochabnutie príslušných vlákien. Keď elastické vlákna v spojivových tkanivách alebo lymfatickom systéme podľahnú takémuto ochabnutiu, nedochádza v týchto miestach k dostatočnému vstrebávaniu tekutín a preto dochádza k následnému tvrdnutiu.

Nerovnováha molekúl Calc Fluor v elastických vláknach krvných ciev spôsobuje patologické roztiahnutie ciev a vzniknú hemeroidy, varixy, teleangiektázie – metličkovité rozšírenia drobných ciev.

FERR PHOS Biochemická pomoc pri teplote, zápale a krvácaní. Zápal a zvýšená teplota je biochemicky nedostatok kyslíka a teda tento stav vyžaduje nosič kyslíka - železo. Zvýšením kyslíka sa zápal a teplota odstránia. FERR PHOS je dôležitý pre prenos kyslíka krvným riečiskom, podporuje funkciu cirkulačného a imunitného systému. Je liekom pre prvé štádium zápalu a choroby. Pôsobí v počiatočnom štádiu infekcie a bežných nachladnutiach so zvýšenou teplotou (38,5 - 39 °C). FERR PHOS je výborný pri zápale stredného ucha. Pomáha pri slabej imunite, prechladnutí a chrípke, pri bakteriálnych, mykotických a parazitárnych ochoreniach, detských chorobach ako kiahne. Vhodné pri zápaloch močových ciest s nutkaním na močenie, pri prerezávaní zúbkov, vytrhnutí zuba, bolestiach žalúdka po malom množstve jedla.

Reviews

Write a review

Paradentóza + rozpadávanie zubov (3 bunkové soli)

Paradentóza + rozpadávanie zubov (3 bunkové soli)

Balíček obsahuje 3 bunkové soli
CALC PHOS + CALC FLUOR + FERR PHOS

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: