CYSTY + MYÓMY Zobraziť väčšie

CYSTY + MYÓMY (3 bunkové soli)

Nové

Balíček obsahuje 3 bunkové soli

NAT SULPH + KALI MUR + IODIUM

Viac detailov

skladom

39,00 €

Detaily

NAT SULPH je vhodný pri chronickom kašli a respiračných infektoch. Je potrebný na spracovanie alkoholu, je dobrý aj na poškodenú pečeň alkoholom. Je základný liek pre diabetes. Pri nedostatku tejto soli v tele sa začne hromadiť voda a dochádza k opuchom (končatiny, vačky pod očami, šija), rýchlemu priberaniu na váhe a mnohým zdravotným problémom, ktoré majú spoločné jedno : zhoršujú sa vo vlhkom prostredí, za daždivého počasia. NAT SULPH sa považuje za podporný biochemický prostriedok pri leukémii, ktorá je sprevádzaná opuchom sleziny.

KALI MUR je úzko spojený s tvorbou vlákien v tele (fibrín, kolagén, elastín). Je dôležitý pre stavbu svalov a nervov, kože slizníc, vytvára extracelulárny matrix. Nedostatok KALI MUR zvyšuje hustotu krvi a riziko vzniku embólie. Reguluje zrážanlivosť krvi. Nedostatok KALI MUR spôsobí opuch alebo biely výtok, či už v dýchacich cestách alebo v pohlavných orgánoch, mäkký opuch uzlín (napr. mandle, prsníky), opuchy spojivového tkaniva, kĺbov a kože vo všeobecnosti v dôsledku zápalu alebo traumy. KALI MUR pomáha vylúčiť chemické jedy z organizmu.

IODIUM Jód pomáha pri poruchách činnosti štítnej žľazy: opuchu, strume, autoimunitnom zápale, hypofunkcii ale aj hyperfunkcii, uzloch a cystách. (najčastejšie dôsledok stresu, nedostatku jódu v potrave, dojčenia). Jód je dôležitý pre zdravie prsníkov a ovárií, pomáha pri chronickej bolesti prsníkov, fibrocystických zmenách na prsníkoch, pri zníženej tvorbe pohlavných hormónov, libida a neplodnosti, pomáha predchádzať rakovine prsníkov, ovárií a prostaty, pri depresii spojenej s vysokými nárokmi okolia a so stresom, pocite knedle v krku, problémoch s nadváhou. Chráni štítnu žľazu pri ožiarení.

Reviews

Write a review

CYSTY + MYÓMY (3 bunkové soli)

CYSTY + MYÓMY (3 bunkové soli)

Balíček obsahuje 3 bunkové soli

NAT SULPH + KALI MUR + IODIUM

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: