JARNÁ ÚNAVA Zobraziť väčšie

JARNÁ ÚNAVA (3 bunkové soli)

Nové

Balíček obsahuje 3 bunkové soli KALI PHOS + FERR PHOS + NAT MUR

Bojová trojkombinácia (vyčerpanosť organizmu po zime, v prípade stresov, po úrazoch, duševná vyčerpanosť)

Viac detailov

skladom

39,00 €

Detaily

KALI PHOS je základná soľ pre životnú energiu. KALI PHOS asistuje v podpore funkčnosti celého nervového systému a činnosti srdca. Nachádza sa vo všetkých živých bunkách, no v mozgu a nervoch je jeho podiel a význam najväčší. Pomáha udržiavať dobrú pamäť a koncentráciu, energiu, entuziazmus a pocit pohody. KALI PHOS je veľmi vďačný liek, nakoľko veľmi rýchlo pomôže prepracovanému biznismenovi alebo vystresovanej matke chorého dieťaťa, pri emočnej traume, plačlivosti, pri žiali a zármutku, melanchólii, pomáha prelomiť depresiu, apatiu. Pôsobí podporne ako tonikum vitality, je vhodný na slabosť a únavu, ktorej príčinou je prepracovanosť, starosti či nervové rozrušenie.

FERR PHOS Biochemická pomoc pri teplote, zápale a krvácaní. Zápal a zvýšená teplota je biochemicky nedostatok kyslíka a teda tento stav vyžaduje nosič kyslíka - železo. Zvýšením kyslíka sa zápal a teplota odstránia. FERR PHOS je dôležitý pre prenos kyslíka krvným riečiskom, podporuje funkciu cirkulačného a imunitného systému. Je liekom pre prvé štádium zápalu a choroby. Pôsobí v počiatočnom štádiu infekcie a bežných nachladnutiach so zvýšenou teplotou (38,5 - 39 °C). FERR PHOS je výborný pri zápale stredného ucha. Pomáha pri slabej imunite, prechladnutí a chrípke, pri bakteriálnych, mykotických a parazitárnych ochoreniach, detských chorobach ako kiahne. Vhodné pri zápaloch močových ciest s nutkaním na močenie, pri prerezávaní zúbkov, vytrhnutí zuba, bolestiach žalúdka po malom množstve jedla.

NAT MUR je veľmi dôležitý na ochranu slizníc, vďaka nemu sa na slizniciach vytvára mucín. Nedostatok NAT MUR a municínu spôsobí, že sliznica je suchá, opuchnutá, prípadne má vodnatú sekréciu. NAT MUR je najdôležitejšia minerálna látka pre málo prekrvené tkanivá, najmä oko, chrupavku a platničky. Pomáha pri praskaní a vŕzganí v kĺboch, vode v kolene, vysychaní platničiek. Vytvára a reguluje kĺbové mazivo. Zneškodňuje biologické jedy v tele a preto je dobrý pri poštípaní jedovatým hmyzom a je základným biochemickým liekom pri alergických reakciach. NAT MUR podporuje funkciu obličiek. Obličkami prejde denne 1000 l krvi, z toho sa vytvorí 100 l prvotného moču a nakoniec 1-1,5 litra finálneho moču. Táto funkcia obličiek je závislá na NAT MUR.

Reviews

Write a review

JARNÁ ÚNAVA (3 bunkové soli)

JARNÁ ÚNAVA (3 bunkové soli)

Balíček obsahuje 3 bunkové soli KALI PHOS + FERR PHOS + NAT MUR

Bojová trojkombinácia (vyčerpanosť organizmu po zime, v prípade stresov, po úrazoch, duševná vyčerpanosť)

Write a review

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: