MAITAKE K003 Zobraziť väčšie

MAITAKE K003

TCM

Nové

MAITAKE -Grifola Frondosa - doplnok stravy

Viac detailov

28,95 €

Detaily

Grifola Frondosa

Trsovnica lupeňovitá - doplnok stravy

Medicinálna huba používaná oddávna pre harmonizačný vplyv na organizmus.


Hlavné zameranie:
- nádorové ochorenia
- diabetes
- zvýšený cholesterol
- hypertenzia
- hemeroidy
- regulácia váhy
- oslabenie imunitného systému
- detoxikácia organizmu
- celulitída
- problémy s prostatou

MycoMedica Maitake extrakt je asi 20x koncentrovanejší ako sušený prášok z húb, preto je jeho účinok efektívnejší! Obsah polysacharidov v extrakte MycoMedica Maitake je minimálne 25% (250mg/g). Informácia uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len pre informačné účely a nie sú určené k nahradeniu rád od kvalifikovaného lekára. Pre informácie o zdravotnom stave sa poraďte s lekárom.


Dávkovanie a doba užívania:
pri zdravotných problémoch: 3-4 kapsle denne do zmiernenia problémov (je vhodné poradiť sa s lekárom či praktikom čínskej medicíny).
pri preventívnom užívaní: 1-2 kapsle denne (2-3 mesiace v roku).


Spôsob použitia:
Kapse užívajte nalačno (min.20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle), zapite vodou alebo slabým čajom.
Upozornenie:
Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a kojace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervační látky, farbivá ani cukor.


Maitake sa podľa tradičnej čínskej medicíny podáva u oslabenej Qi sleziny a žalúdka. Užíva sa prevažne pri stavoch oslabeného trávenia, nafukovania, kašovitej stolice, nechutenstve. .. Výrazná je jej funkcia odvádzať z organizmu vlhkosť. Podľa teórie čínskej medicíny je najčastejšou príčinou nadváhy oslabená Qi sleziny, ktorá nedokáže riadne spracovávať potravu a tekutiny a dochádza k hromadeniu a usadzovaniu vlhkosti v tele. Maitake je preto výborným pomocníkom pri boji s nadváhou. Starí čínsky lekári dokázali využiť i jej výrazné protinádorové, imunostimulačné a adaptogenné účinky. V tradičnej medicíne sa užíva i k liečbe diabetu – dokáže znižovať hladinu cukru v krvi a zvyšovať citlivosť na inzulín u diabetikov. 
V Číne sa užívala už v dobách dynastie Han (206-210 n.l.).

90 kapsúl á 500mg extraktu

Reviews

Write a review

MAITAKE K003

MAITAKE K003

MAITAKE -Grifola Frondosa - doplnok stravy

Write a review